Aktuální ročník

Ahoj! RT Hradiště 2018 je za námi a další ročník před námi!

Pro koho bude?

12 skautů a 12 skautek z 8. nebo 9. třídy z celé ČR

pro budoucí i stávající rádce skautských družin

RT Hradiště se bude odehrávat 6.-16. 8. 2019 na tábořišti Lišky u Bechyně.

Cena tábora bude 2500,- Kč.

Registrace byla spuštěna 19. 1. 2019 ve 20:19 na tomto odkaze. Registrovat se můžete do 31. 1. Pro kluky je stále místo, holky se mohou hlásit jako náhradnice.

Mohou se zaregistrovat až 2 účastníci z jednoho oddílu a až 4 účastníci z jednoho střediska.

Je možné udělat výjimku, pokud jste například o třídu výš, ale věkový rozdíl není tak velký.

Přihlašování probíhá skrz SkautIS. Pozor, je třeba ho mít aktivní, tzn. propojený uživatelský účet s konkrétní osobou. Pokud SkautIS nevyužíváš nebo nevíš, jak na to, podívej se do našeho návodu na tomto odkaze.

Odkaz na přihlašování přes SkautIS přidáme i sem 19.1.2019

Vyhlížíme budoucí Hradištáky! Pokud nechceš, aby ti unikly důležité informace, sleduj web a facebook RT Hradiště, kde se budou objevovat všechny důležité informace.