Aktuální ročník

Ahoj! RT Hradiště 2018 je za námi a další ročník před námi!

Pro koho bude?

12 skautů a 12 skautek z 8. nebo 9. třídy z celé ČR

pro budoucí i stávající rádce skautských družin

RT Hradiště se bude odehrávat 6.-16. 8. 2019 na tábořišti Lišky u Bechyně.

Cena tábora bude 2500,- Kč.

Kapacita účastníků již byla naplněna.

Účastníci, se kterými se setkáme v létě na RT Hradišti 2019, mají v emailové schránce již rozhodnutí o přijetí. Rádi bychom přijali všechny, ale jelikož ve výsledku se nám přihlásilo o 20 osob více, na někoho místo nevyšlo. Kritérium pro přijetí byl nejen čas přihlášky, ale vzhledem k počtu přihlášených, i věk. Dali jsme proto hned po prvních pár přihlášených prostor těm, kteří další rok jet nemohou.
Věřte, že nás vůbec netěší, že je tolik nepřijatých a doufáme, že tím neztratíme vaši důvěru v nás. Děláme to totiž stále jako dobrovolníci, s nadšením – a opravdu každý krok ve vedení RTH je obezřetný a se snahou o fair play.
Těšíme se na vás příští rok!
Tým RT Hradiště

Vyhlížíme budoucí Hradištáky! Pokud nechceš, aby ti unikly důležité informace, sleduj web a facebook RT Hradiště, kde se budou objevovat všechny důležité informace.