O kurzu

Hradiště je tábor pro začínající nebo stávající rádce skautských družin z celé České republiky…

Jeho kořeny sahají až do roku 2000, do města Tábora. Od té doby se na Hradišti vystřídalo již několik stovek účastníků. Cílem Hradiště je připravit skauty na roli rádců družin – naučit je, jak připravit dobrý program pro svoji družinu a ukázet jim, jaké možnosti při přípravě programů mohou využít.

Kromě přípravy na rádcování mohou účastníci poznat i sami sebe skrz netradiční aktivity, při kterých se něco nového naučí, zažijí dobrodružství a vytvoří partu s Hradišťáky z různých koutů republiky.

Spolu s účastníky tuto partu tvoří mladý tým instruktorů, kteří již mají nejen s rádcováním zkušenosti z vlastních oddílů.

Pokud jsi vedoucí oddílu nebo střediska, doporuč svým svěřencům možnost jet na rádcovský tábor Hradiště, jistě je čeká velké obohacení (a tím i obohacení vašeho oddílu).

Pokud jsi skaut v 8. nebo 9. třídě, příliš neváhej a podej si přihlášku. Kapacita kurzu není neomezená. Doporučujeme sledovat nejen web, ale i facebook nebo instagram, kde můžeš pohlédnout do zákoutí příprav Hradiště a kde ti rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.