Tým

Na této stránce se ti představí všichni instruktoři z týmu RT Hradiště 2018. Každý na to měl maximálně 200 znaků.

Jak se jim to povedlo? Posuďte sami!

EVIČKA
Jednou nohou na poli psychologie a speciální pedagogiky a tou druhou jako rádce družiny a pořadatelka čehokoli, co mě nadchne. Těší mě cokoli, co naruší názor, střídmost, uzeměnost či pravidelnost.

MOŠNA
Pocházím z Tábora, kde také od roku 2004 skautuji. Domov mám v Chotovinách. Momentálně bydlím už pátým rokem v Českých Budějovicích. Zde jsem 4 roky studoval a teď pracuji v soukromé zubní laboratoři jako zubní technik. Miluji sníh.

OSLÍK
Pocházím z Moravských Budějovic, kde také studuji všeobecné gymnázium. Skautuji již 10 let, mám zkušenosti s vedením skautek a benjamínků a jsem členkou místních roverů. Když zrovna neskautuji, zpívám nebo obdivuji krásy přírody.

KUŠI
Pocházím z města Josefa Škvoreckého, které se chystám opustit a naučit se vše potřebné pro práci záchranáře. Běh, kolo, chůze, slackline, knihy, symboly, hory, lesy, hudba, všemožné ptákoviny s Mošnou a to všechno pokud možno naboso.↑.

HONZA
Já jsem Honza. Trochu zamlklý a introvertní člověk, který se tu snaží pomáhat se vším možným i nemožným. Potkáte mě nejspíš v kuchyni, na programech, nebo mezi účtenkama, jelikož se snažím zaučit jako hospodář.

MPÍK
Ahoj, jsem MPík, studuju informatiku, od září snad multimédia. Baví mě fotit, dělat grafiku obecně a učit se fajn věci. Ve skautském světě vedu oddíl, Polibek múzy a stážuju ve Skautském institutu.

GABČA
Jsem Gábi, Gabča, Gábina…(přezdívku nemám, takže nic originálního :D) Momentálně jsem nejmladším týmákem a říká se, že je se mnou sranda. Baví mě ruční práce, jezdím na divokou vodu a ráda zkouším nové věci.

RIKA
Jsem Rika. Jinak se jmenuju Marika. Vůbec nevím, co o sobě říct, zatím se sama moc neznám. Snad možná to, že mám ráda skauting, přírodu, lidi a úsměvy. Ráda jím, ráda spím. Nejšťastnější jsem na jaře!

KOBRA

Bydlím v Nymburce, ale srdcem jsem karviňačka. To především proto, že jsem tam jako malá vyrůstala. Mám ráda přírodu, sluníčko, cestování a hlavně dobrodružství. Skautuju v Nymburce, ale určitě mě potkáš na všech různých skautských akcí.

VENO!

Ahoj, jsem vedoucí skautů u Mustangů a nikdo mi z nich neřekne jinak než Veno! Studuji Jeronýmovo gymnázium v Liberci, kde také bydlím. V mém volném čase, mě najdete buďto v sedle kola v Jizerkách a nebo v posteli s oblíbeným seriálem. Miluju debatování o všem a jednou chci chytat zločince.