Tým

Na této stránce se ti představí všichni instruktoři z týmu RT Hradiště 2023

HONZA
Já jsem Honza, byl jsem účastník Hradiště 2015. Jsem trochu zamlklý a introvertní člověk. V týmu jsem začal s menšími programy a postupně na mě padlo žezlo hlavního vedoucího poté, co jsem absolvoval vůdcovskou lesní školu Gemini Castor 2020.

VENO!
Zdarec, lidé v mém okolí na mě volají Vašku nebo Václave a tam odkud pocházím je dominantou rotační hyperboloid. Na úpatí hory, kde se tato stavba nachází jsem předal po letech vedení skautů a teďka si užívám skautského důchodu. Na Hradišti jsem kuchař a zdravotník s tím, že ti rád povyprávím na přednáškách o věcech, které jsou ŽIVOTNĚ důležité. V osobním životě jsem vystudoval Policejní akademii a pracuji na MV ČR. Je mi 23 a bydlím v Praze.

KUBA
Ahoj, jmenuji se Kuba a je mi 20 let. Studuji fakultu strojní ČVUT. Do skautu chodím 15 let a za tu dobu jsem získal mnoho zkušeností a poznatků. Jsem absolventem VK Jasan, kde jsem nabral spoustu zkušeností a poznatků, které nyní hojně využívám jako zástupce vedoucího RTH, vedoucí oddílu a zpravodaje ve středisku.

VOŘECH
Čauky mňauky, mně říkají Vořech, Voří nebo Voříšek, jsem gymplačka z Nového Města nad Metují a mým živlem je voda, na což velmi ráda upozorňuji svým modrým krojem. Miluju objímání, trapné vtípky, umění všeho druhu, kočky a čokoládu. Běžně mě můžete zahlédnout jak někde pobíhám s hrnkem matéčka v ruce, prozpěvujíce si nějakou písničku.

CYRIL
Čau, já jsem Cyril a je mi 18. Byl jsem účastníkem Hradiště v roce 2018. Chodím v Praze na gympl, pujdu do čtvrťáku. Rád jezdím na kole, hlavně teda downhill/enduro, divokou vodu na kajaku (dagger axiom 8.5 <3) a vlastně jakýkoli jiný sport, kde se rychle jede z kopce. Na skautování mě spíš baví nějaký ten zálesácký přístup než přehnaný duchovno.

ZUSKA
Ahoj! Jsem Zuzana, ale pro rozlišení od těch jiných se podepisuju ZuSka. Vedu družinu skautek ve Třináctce v Opařanech. Hrdě nosím modrý kroj a mikinu Red hotů. Když zrovna neskautuju, jezdím na motorce po jihu Čech nebo piju kávu s výhledem na žižkovskou věž.

LÉA
Nazdar! Mně říkají Léa a skautuji v Jihlavě. Většinu času mě potkáte schovanou za hledáčkem foťáku, přes který ráda pozoruji svět, a v maskáčích (leč 95 je jediná tolerovatelná!). Nenechám si ujít žádnou skautskou akci a to hlavně za hranicemi našeho státu, ale miluju cestovat i “jen tak”.

ŘEDKVIČKA
Čau! Mně říkají Ředkev a chodím do skauta už pěkných pár let. Teď vedu družinku vlčat. Byl jsem účastníkem Hradiště v roce 2021. Pokud se nevěnuju skautu, tak mě uvidíte nejspíš se někde projíždět na motorce:D

PUŇŤA
Ahoj, mně říkají Puňťa a byla jsem účastníkem na Hradišti v roce 2021. Do skautu chodím už deset let a vedu družinku světlušek v Táboře. Moc ráda poslouchám hudbu, když se procházím venku, cestuju se skautem, či s rodinou, nebo stojím za stojanem a maluju. Nevyberu si mezi kafem a čajem, často mluvím ironicky, ale miluju i vážné debaty na náhodná témata. Nepohrdnu dobrou knížkou ani filmem.

CHAMELEON
Ahoj, já jsem Chameleon nebo zkráceně Chamík, jsem z Olomouce a na Hradišti jsem byl v roce 2021. Rád hraju na nástroje a zpívám, ale hlavně moc rád povídám. Nad to mě zajímají jazyky, takže když vytáhněte cokoliv související s lingvistikou, jsem vás člověk!

ANEŽKA
Nazdar, já jsem Anežka a na skauta chodím v Berouně už skoro 12 let. Miluju cestování, přírodu, zpěv, divadlo, hudbu a dobrý kafe. Hradiště jsem se zúčastnila v roce 2021 a od té doby pomáhám s vedením u nás ve středisku.

Pomáhají nám také týmáci, kteří se na Hradišti podíleli v minulých ročnících:
KOBRA, WOJDA, EVIČKA, MOŠNA, KUŠI, KYTI, RIKA, GABČA A OSLÍK