Tým

Na této stránce se ti představí všichni instruktoři z týmu RT Hradiště 2018.

EVIČKA
Jednou nohou na poli psychologie a speciální pedagogiky a tou druhou jako rádce družiny a pořadatelka čehokoli, co mě nadchne. Těší mě cokoli, co naruší názor, střídmost, uzeměnost či pravidelnost.

MOŠNA
Pocházím z Tábora, kde také od roku 2004 skautuji. Domov mám v Chotovinách. Momentálně bydlím už pátým rokem v Českých Budějovicích. Zde jsem 4 roky studoval a teď pracuji v soukromé zubní laboratoři jako zubní technik. Miluji sníh.

OSLÍK
Pocházím z Moravských Budějovic, kde také studuji všeobecné gymnázium. Skautuji již 10 let, mám zkušenosti s vedením skautek a benjamínků a jsem členkou místních roverů. Když zrovna neskautuji, zpívám nebo obdivuji krásy přírody.

KUŠI
Čau! Jsem Kuši a mojí hlavní starostí je udržovat účastníky alespoň částečně pohromadě, než si pro ně přijede maminka. Užívám si života, a to střídavě ve společnosti batohu, koloběžky, plavek, lezeček, milovaných sandálů, knížek, hudby a přátel. ᛉ .

HONZA
Já jsem Honza. Trochu zamlklý a introvertní člověk, který se tu snaží pomáhat se vším možným i nemožným. Svoje místo ve světě pořád jseště hledám.

KYTI
Nazdar! Já jsem Kyti. Ve skautu jsem od svých 5 let. Nyní v Brně studuju Lesnictví. Zajímá mě myslivost, moc ráda trávím čas v lese. Hraju na lesnici, lesní roh a kytaru. Strašně ráda zpívám a jím. Na Hradiště jedu jako kuchařka.

GABČA
Jsem Gábi, Gabča, Gábina…(přezdívku nemám, takže nic originálního :D) Momentálně jsem nejmladším týmákem a říká se, že je se mnou sranda. Baví mě ruční práce, jezdím na divokou vodu a ráda zkouším nové věci.

RIKA
Jsem Rika. Jinak se jmenuju Marika. Vůbec nevím, co o sobě říct, zatím se sama moc neznám. Snad možná to, že mám ráda skauting, přírodu, lidi a úsměvy. Ráda jím, ráda spím. Nejšťastnější jsem na jaře!

KOBRA

Bydlím v Nymburce, ale srdcem jsem karviňačka. To především proto, že jsem tam jako malá vyrůstala. Mám ráda přírodu, sluníčko, cestování a hlavně dobrodružství. Skautuju v Nymburce, ale určitě mě potkáš na všech různých skautských akcí.

VENO!

Ahoj, jsem vedoucí skautů u Mustangů a nikdo mi z nich neřekne jinak než Veno! Studuji Jeronýmovo gymnázium v Liberci, kde také bydlím. V mém volném čase, mě najdete buďto v sedle kola v Jizerkách a nebo v posteli s oblíbeným seriálem. Miluju debatování o všem a jednou chci chytat zločince.