Ohlasy

Přečti si, co o Hradišti napsali ti, kteří ho zažili.


Možná si říkáte, proč jet na Hradiště. I já jsem si tuto otázku pokládala. Představa, že budu jedenáct dní s lidmi, které vůbec neznám byla pro mě strašná. Nejvíc jsem se bála, že si nebudeme rozumět. Musím říci, že lepší lidi jsem nepotkala. Stačí chvilka a víte, že se vám nikdy nebude chtít odjet domů. Byla to pro mne nezapomenutelná část prázdnin, a kdybych mohla, jezdím na Hradiště každý rok. Potřebovala bych nekonečné množství pozitivních slov, abych tento rádcovský kurz mohla popsat. Problém je ale v tom, že se to popsat nedá. Musíte to prostě zažít. Nepromeškejte jedinečnou příležitost a jeďte, ať se můžete i vy chlubit nejen zářivě žlutým tričkem, ale i všemi zkušenostmi a zážitky, které jinde mít nebudete!
Krtek (účastnice RT Hradiště 2015)

Já a Hradiště. Bylo to super – 10 dní plných zábavy. Dneska vzpomínám na Hradiště, když potkám lidi na dalších akcích, nebo když si vezmu triko – to je pro mě vždy plné vzpomínek. Určitě bych Hradiště doporučil všem, co chtějí něco zažít a hlavně něco naučit.
Veno! (účastník RT Hradiště 2015)


Hradiště. Když jsem se o něm dozvěděla úplně poprvé, nedokázala jsem si pod tímto názvem představit nic určitého. Myslela jsem si, že to je normální rádcovský kurz. Teď, kdy uplynula už nějaká doba od jeho konce, si troufám říci, že už o něm něco vím. Hradiště je pro mě, ale i pro všechny ostatní účastníky-Hradišťáky nezapomenutelný zážitek. Poznáte nové lidi, se kterými zažijete toho tolik úžasných okamžiků a chvil, že to za těch několik dní snad ani není možné. Dozvíte se plno různých informací. A změní vás to, k lepšímu. Některé více, některé méně. Pokud se tedy rozhodujete, váháte a máte možnost jet, tak Vám radím:

JEĎTE! 🙂
Juli (účastnice RT Hradiště 2014)

Co pro mě znamená RT Hradiště? RT Hradiště není jen tak nějaký rádcák, když jsem přijel na místo prvního setkání a poprvé jsem viděl ostatní účastníky, říkal jsem si „ Jak se jmenuje? Odkud asi je? Vypadá celkem fajn.“ To bylo jediné na co jsem v tu chvíli myslel, ale když jsem je všechny poznal říkal jsem si „ Oni nejsou fajn, oni jsou super!“ Zažil jsem spoustu krásných okamžiků, mnoho srandy, ale hlavně jsem poznal nové přátele. Na Hradiště, ani na ty úžasné chvíle se nedá zapomenout a na to o čem tu píšu myslím a myslet budu hodně dlouho. Za to vše bych zde chtěl ještě jednou poděkovat celému týmu a účastníkům Hradiště 2014.
Hrtoň (účastník RT Hradiště 2014)


Chtěla jsem sem dát nějaký citát, co vystihuje, co jsem zažila, co se naučila, kolik toho poznala a jak moc je mi líto, že to skončilo. Nic jsem nenašla, protože na zážitky někdy slova nestačí.
Jaký okamžik se mi nejvíce líbil? Když jsem byla s ostatními spjata nejen myšlenkami, ale i něčím pevnějším a to hned první den :). Kdybych to měla nějak popsat, tak: ŽLUTÁ. Ať si každý pod tou barvou představí něco jiného. Já pod ní budu mít 12dní úžasných prázdnin 2013.
Káňa ( RT Hradiště 2013)


Na rádcovský kurz Hradiště budu vzpomínat celý život. Jediná akce, ze které jsem odjížděla s brekem byla právě tahle, protože jsem chtěla, aby těch skvělých čtrnáct dní nikdy neskončilo. Naučila jsem se tolik nových a zajímavých věcí, které se mi budou vždycky hodit a nezapomínají se. Zjistila jsem hodně věcí o sobě i o těch druhých a doteď sem s většinou lidí z Hradiště v kontaktu. Tak skvělá atmosféra se jen tak na nějakém táboře nevidí. Hradiště doporučuji všem, protože to je jedinečný zážitek.
Pája (účastnice RT Hradiště 2011)


Když se řekne „Hradiště“ vzpomenu si na 10 dní strávených s úžasnými lidmi. Bylo tam všechno. Naučili jsme se nové dovednosti, např. jsme všichni domů přijeli se zamotanými provázky ve vlasech, získali modřiny při padání ze slackline a zachraňovali životy v dešti. Možná to teď vypadá, že Hradiště bylo plné jen samých akcí. Ale bez každodenního večerního zamyšlení by celý kurz postrádal kouzlo. Jsem hrdá, že na každé výpravě mohu nosit tričko s logem Hradiště. Protože je to kurz, který mě posunul dopředu…
Copiright J@nina, (účastnice RT Hradiště 2010)